Ukázky textů - Jak mi to píše pro klienty?

Online produkty

Nový web pro Fakultu elektrotechnickou ČVUT

S FEL ČVUT spolupracuji už přes rok a všechno to začalo poptávkou po zbrusu nových textech na vylepšené webové stránky. Za 4 měsíce intenzivní a organizované práce se fakulta chlubí graficky vylepšeným a textově revitalizovaným webem. S ČVUT spolupracuji dodnes, nejčastěji na tiskových zprávách a PR článcích.

Fakulta elektrotechnická, www.fel.cvut.cz

Revitalizace textů pro Kloknerův ústav ČVUT v Praze

Kloknerův ústav, samostatné pracoviště spadající pod ČVUT, mě oslovil na základě externí výpomoci Fakultě elektrotechnické. Poptal u mě nové otextování webových stránek. Textům jsem dodala konverzní vzpruhu a problematiku stavebního inženýrství přiblížila širšímu čtenářskému publiku.

Kloknerův ústav ČVUT v Praze, www.klok.cvut.cz

Kloknerův ústav ČVUT
Copywriting na web

Textové úpravy webu Memodo s.r.o.

Velkoobchod s fotovoltaikou a solárními panely potřeboval mluvit s klienty jejich jazykem. A jelikož klienty jsou významné B2B společnosti, velké solární koncerny, ale i drobní majitelé, musela jsem najít textový kompromis mezi odbornou a běžnou mluvou.

Memodo s.r.o., solární e-shop, www.memodo.cz

Tiskové zprávy a korektury odborných manuálů

01. Odhalení Parkinsonovy choroby

Pro FEL ČVUT a 1. Lékařskou fakultu UK jsem sepsala tiskovou zprávu o přelomové metodě odhalující Parkinsonovu chorobu z mimiky tváře. Tiskovou zprávu si přečtěte zde.

04. Vzdělávací materiály pro Škoda Edu

V rámci spolupráce s FEL ČVUT jsem se dostala k editaci vzdělávacích materiálů pro Škoda EDU, která vzdělává mladé zájemce o elektrotechniku, AI a kyberbezpečnost. Podívejte se zde.

02. Detekce bleskových výbojů

FEL ČVUT u mě poptal sepsání tiskové zprávy o záchytu nejdelšího bleskového výboje na území střední Evropy. Výsledek vidíte zde.

05. Výroční zpráva pro OICT 2022

Operátor ICT, IT společnost stojící např. za PID Lítačkou nebo Portálem Pražana, u mě poptala editaci výroční zprávy z roku 2022. Na výsledek se můžete podívat na jejich webové stránce.

03. Řešení záznamu prostorového zvuku

Kritiky oceňovaná tisková zpráva formou rozhovoru, opět pro FEL ČVUT, v němž jsem vyzpovídala nadějné studenty, kteří představili řešení záznamu prostorového zvuku. Výsledek vidíte zde.

06. Korektura webových textů OICT

Společnost OICT si mě objednala i na korekturu textů na webu. Požadovala přístupnost pro širší veřejnost a sjednocení tonality napříč všemi obory, které se pod OICT skrývají. Výsledek je zde.

REFERENCE