Přeskočit na obsah

Reference spokojených klientů a zadavatelů

Dominičino úsilí vytěžit z dat možné maximum je obdivuhodné.

Dominika umí obsáhle shrnout jakoukoli problematiku tak, aby byl výsledek i čtivý. Texty píše bezchybně a dobře se v nich orientuje. Autorka prokazuje velkou schopnost pracovat s textem.

Dominika je pečlivá, samostatná a zodpovědná. Její práce byla přínosem nejen pro laboratoř GENLABS, ale i pro další zdravotnická zařízení, např. Národní referenční laboratoř v Praze. Data můžeme dále zpracovávat a vytvořit odbornou publikaci, první svého druhu v naší zemi. Autorce za její pilotní dílo osobně velmi děkuji.

Milá Dominiko, děkuju za odvedenou práci i krásnou referenci. Moc mě těší, že pro Vás byl kurz užitečný. Vytvořila jste mi v referenci rovnou krásnou a jednoduchou prodejku. A tak bych ráda ještě veřejně dodala, že jste tím sama ukázala, jak schopná a nadaná copywriterka jste. Děkuju!

Dominika Veselá je skvělý a osvědčený copywriter, který si poradí se všemi možnými i nemožnými tématy. Spolupracuji s ní dlouhodobě na různých projektech a s její prací jsem naprosto spokojen.

Za spolupráci s Dominikou jsem velice vděčná, protože psaní textů na sociální sítě pro mě byla vždy noční můra. Nejvíce oceňuji rychlost a preciznost zpracování, texty jsou vtipné, milé, reagují na aktuální dobu a odpovídají zadání, dokonce i když to zadání není moc přesné, přistane mi na e-mailu skvělý výsledek, případně mám i na výběr z variant. Dokáže jednu a tu stejnou věc říci stokrát jinak a stále je to skvělé, rozhodně doporučuji!

Tenhle týden za sebou mám krásný barter s Dominikou Veselou. Domče jsem na web nainstalovala cookies lištu a ona mi na oplátku udělala revizi webu. Revize webu byla pečlivě zpracovaná a hned mi bylo jasné, že Domča můj web poctivě prošla větu po větě, včetně článků. Našla pár překlepů a navrhla konkrétní zlepšení některých vět a nadpisů, aby zněly úderněji a lépe rytmizovaly. Z výsledku jsem nadšená, odteď budu svůj web pyšně sdílet, když mám obsah schválen takovou profesionálkou, jakou Domča je ❤ .

Paní Veselá je slušná textařka, na kterou se můžeme spolehnout, dodržení termínu je samozřejmostí. A s výsledkem zpracovaných článků jsme vždy spokojeni.

Spolupráce s Dominikou byla vždy příjemná a efektivní. Dominika má skvělý time management a vždy se vynasnaží co nejlépe porozumět dané problematice. Její texty jsou odborné, ale zároveň čtivé. Za nás velká spokojenost.

Více referencí naleznete na mém LinkedIn profilu