Přeskočit na obsah

Reference spokojených klientů a zadavatelů

Dominičino úsilí vytěžit z dat možné maximum je obdivuhodné.
RNDr. Jindřich Chmelař, Ph.D.
vedoucí Katedry medicínské biologie, JCU
Dominika umí obsáhle shrnout jakoukoli problematiku tak, aby byl výsledek i čtivý. Texty píše bezchybně a dobře se v nich orientuje. Autorka prokazuje velkou schopnost pracovat s textem.
Mgr. Ondřej Scheinost
vedoucí laboratoří genetiky v nemocnici České Budějovice
Dominika je pečlivá, samostatná a zodpovědná. Její práce byla přínosem nejen pro laboratoř GENLABS, ale i pro další zdravotnická zařízení, např. Národní referenční laboratoř v Praze. Data můžeme dále zpracovávat a vytvořit odbornou publikaci, první svého druhu v naší zemi. Autorce za její pilotní dílo osobně velmi děkuji.
Mgr. Dagmar Riegert-Bystřická, Ph.D.
vedoucí genetické laboratoře GENLABS s.r.o., EUC klinika ČB
Milá Dominiko, děkuju za odvedenou práci i krásnou referenci. Moc mě těší, že pro Vás byl kurz užitečný. Vytvořila jste mi v referenci rovnou krásnou a jednoduchou prodejku. A tak bych ráda ještě veřejně dodala, že jste tím sama ukázala, jak schopná a nadaná copywriterka jste. Děkuju!
Kristýna Maková
mentorka obsahového marketingu, lektorka a zakladatelka CopyAkademie.NET
Dominika Veselá je skvělý a osvědčený copywriter, který si poradí se všemi možnými i nemožnými tématy. Spolupracuji s ní dlouhodobě na různých projektech a s její prací jsem naprosto spokojen.
Ghostwriting klient
Za spolupráci s Dominikou jsem velice vděčná, protože psaní textů na sociální sítě pro mě byla vždy noční můra. Nejvíce oceňuji rychlost a preciznost zpracování, texty jsou vtipné, milé, reagují na aktuální dobu a odpovídají zadání, dokonce i když to zadání není moc přesné, přistane mi na e-mailu skvělý výsledek, případně mám i na výběr z variant. Dokáže jednu a tu stejnou věc říci stokrát jinak a stále je to skvělé, rozhodně doporučuji!
Tereza Juřicová-Štruncová
Majitelka studia PoleStory s.r.o., podnikatelka
Tenhle týden za sebou mám krásný barter s Dominikou Veselou. Domče jsem na web nainstalovala cookies lištu a ona mi na oplátku udělala revizi webu. Revize webu byla pečlivě zpracovaná a hned mi bylo jasné, že Domča můj web poctivě prošla větu po větě, včetně článků. Našla pár překlepů a navrhla konkrétní zlepšení některých vět a nadpisů, aby zněly úderněji a lépe rytmizovaly. Z výsledku jsem nadšená, odteď budu svůj web pyšně sdílet, když mám obsah schválen takovou profesionálkou, jakou Domča je ❤ .
Tereza Tomanová
Webdesinérka ve společnosti webstera.cz
Paní Veselá je slušná textařka, na kterou se můžeme spolehnout, dodržení termínu je samozřejmostí. A s výsledkem zpracovaných článků jsme vždy spokojeni.
Ing. Marián Schütz
Šéfredaktor on-line magazínu jsme.cz
Spolupráce s Dominikou byla vždy příjemná a efektivní. Dominika má skvělý time management a vždy se vynasnaží co nejlépe porozumět dané problematice. Její texty jsou odborné, ale zároveň čtivé. Za nás velká spokojenost.
Ing. Barbora Hanušová
Projektová manažerka ve společnosti Memodo

Těším se na spolupráci.