S čím vám pomůžu?

Nabízím rozličné služby vědeckého a technického copywritingu pro vaše B2B i B2C podnikání. Nejste-li si jistí, zda vaše téma spadá do záběru aktivit zmíněných níže, nebo máte-li dotazy přímo na mě, neváhejte mě kontaktovat.

Proofreading, korektury a editace

Když máte texty sice hotové, ale z nějakého důvodu nefungují tak, jak by měly. Analýza faktické správnosti, čtenářské přívětivosti a srozumitelnosti pro cílovou skupinu je esenciálním úvodním krokem k perfektní podnikatelské vizitce. Součástí korektury je i proškrtání textů, které výsledek jen zbytečně natahují.

 

Korektury, proofreading i editace naceňuji každému klientovi individuálně. Vycházím u toho ze sazby 180 Kč za 1 normostranu textu. U expresních zakázek do 48 hodin počítejte s 50% přirážkou k ceně.

Copywriting a content writing

Nárazová i dlouhodobá spolupráce v rozsahu jednoho, ale i několika článků měsíčně. Profesionální texty, co hovoří jazykem vašeho čtenáře, rezonují s emocemi a vedou k akci. Objednejte si mě na různé copywritingové služby – PR články, tiskové zprávy, články na odborný blog nebo texty do populárně naučných magazínů.

 

Vědecký a technický copywriting a content writing naceňuji každému klientovi individuálně. Vycházím u toho ze sazby 1.000 Kč na hodinu pro technologické firmy, výzkumné společnosti a univerzity a 700 Kč na hodinu pro start-upy, drobné podnikatele nebo firmy do 5 zaměstnanců.

Webový copywriting (tvorba webů)

Zbrusu nové nebo revitalizované stávající webové texty posunou podnikatelskou vizitku na špičkovou úroveň. Připravím vám obsahovou strategii, strukturu textů na web i základní SEO analýzu kvůli lepšímu pozicování na Googlu. Promyšlenými webovými texty zaujmete vyhledávače i lidi.

 

Webový copywriting a content writing naceňuji každému klientovi individuálně. Vycházím u toho ze sazby 1.000 Kč na hodinu pro technologické firmy, výzkumné společnosti a univerzity a 800 Kč na hodinu pro start-upy, drobné podnikatele a firmy do 5 zaměstnanců.

Péče o texty na blogu

Přesvědčivý obsah na blogu vede k nárůstu důvěryhodnosti v očích možných zákazníků i obchodních partnerů. Pokud nemáte čas blog aktualizovat, svěřte ho mně. Připravím publikační plán, postarám se o obsahovou strategii, napíšu čtivé články a zajistím základní propagaci na sítích. Jak píšu blogové články, se podívejte na mém blogu.

 

Starost o blogové texty naceňuji každému klientovi individuálně. Vycházím u toho ze sazby 900 Kč na hodinu pro technologické firmy, výzkumné společnosti a univerzity a 600 Kč na hodinu pro start-upy, drobné podnikatele a firmy do 5 zaměstnanců.

Kloknerův ústav ČVUT

Copywriting na sociální sítě

 

Péčí o webové texty a korekturami vědecký a technický copywriting nekončí. Důležité je věnovat pozornost také sociálním sítím. Jednotná tonalita, sdílení novinek a storytelling naplní očekávání čtenářů, kteří se k vám budou vracet a doporučí vás ostatním.

 

Copywriting a content writing na sociální sítě naceňuji každému klientovi individuálně. Vycházím u toho ze sazby 700 Kč na hodinu pro technologické firmy, výzkumné společnosti a univerzity a 450 Kč na hodinu pro start-upy, drobné podnikatele a firmy do 5 zaměstnanců.

CENÍK TECHNICKÉHO COPYWRITINGU

Chcete vidět reálnou časovou náročnost jednotlivých typů copywriterských služeb a s tím související odhad rozpočtu?

 

Stáhněte si zdarma průvodce ceníkem technického copywritera a buďte v obraze.