Přeskočit na obsah

Seriózní témata s kapkou odlehčení

Odlehčené odborné texty jsem začala vytvářet zhruba před 5 lety pod taktovkou Patrika Pilouse, svého mentora a guru.

Útočištěm pro články se stala stránka ŽijÚspěšně.cz.

Díky jejímu širokému záběru jsem si vyzkoušela tvorbu textů z nejrůznějších odvětví lidského působení, od gastronomie po psychologii.

S Patrikovým svolením vám mohu předvést průřez těmi nejzajímavějšími články.

ŽijÚspěšně.cz

Jak připravit zdravý cheesecake?

Tvarohový koláč výrazně sladké chuti lze připravit i v lehké formě. Trenéři radí : „Po mlsání zdravého cheesecaku zůstanete krásně štíhlí a fit!“ Celý článek si přečtěte po kliknutí na nadpis v tomto boxu.

Top 5 receptů asijské kuchyně

Asijská kuchyně přináší spoustu vydatných jídel, která jsou zároveň lehká a snadno stravitelná. Od Asiatů se co do přípravy pokrmů máme co učit. Celý článek si přečtěte po kliknutí na nadpis v boxu.

Japonská kuchyně jako zdroj dlouhověkosti

Japonci mají nejvyšší míru dožití, nezřídka se dožívají až 90 let. Je tajemstvím dlouhověkosti strava, kterou konzumují? Na to jsem se pokusila přijít. Celý článek si přečtěte po kliknutí na nadpis v boxu.

Přínosy jednodenního půstu pro zdraví a kondici

Krátkodobý půst dokáže s tělem divy. Odstraní škodliviny, vyčistí organismus od usazenin a dobije energii. Přečtěte si o pravidlech jednodenního půstu po kliknutí na nadpis v boxu. Dokáže pomoci i vám.

Ukončení smlouvy ve zkušební době

Občas sáhnete vedle, co se práce týče, a potřebujete rozvázat poměr ve zkušební době. V mém článku zjistíte, jak na to. Napsat výpověď ve zkušební době není vůbec složité. Přesvědčte se sami po kliknutí na nadpis v boxu.

8 kroků úspěšné analýzy konkurence

Rozjíždíte-li nový byznys, potřebujete znát konkurenci. Nejde o krádež citlivých dat protivníka, ale o start vlastního podnikání. Udělejte si analýzu konkurence v 8 snadných krocích a mějte náskok! Jak na to se dozvíte po kliknutí na nadpis v boxu.

Nejlepší debetní karty v ČR

Debetní karta není to samé co kreditní karta a zaměnit tyto výrazy se vám může hodně prodražit. Podívejte se, k čemu se používají debetní karty a na jaké můžete u nás narazit. Stačí kliknout na nadpis v boxu.

Jak má vypadat PR článek?

PR článek má veřejnost přinutit k akci, většinou k nákupu nebo odběru newsletteru s novinkami. Přečtěte si o tom, jak správně napsat PR článek a získat náskok před konkurencí, po kliknutí na nadpis v boxu.

Jak funguje efekt motýlích křídel?

Jedna drobná událost na jednom konci světa může změnit běh událostí na konci druhém. Zjistěte, co všechno může efekt motýlích křídel ovlivnit. Stačí kliknout na nadpis v tomto boxu.

Syndrom podvodníka – co to je?

Cítíte se provinile, když se vám něco povede a přijde vám, že úspěch je jen náhoda? Syndrom podvodníka umí potrápit, zejména vysoce postavené osoby. Klikněte na nadpis a dozvíte se více.

Jaký je koncept pozitivní psychologie?

Nemračte se! Je načase myslet trochu pozitivně a rozvinout dobré vlastnosti! Princip pozitivní psychologie vám s tím pomůže. Jak na ni se dozvíte po kliknutí na nadpis.

Proč je emoční přejídání tak ožehavé téma?

Proč stále více lidí „řeší“ obtížné životní situace obžerstvím? V tematickém článku jsem se pokusila nastínit, jak skoncovat s emočním přejídáním. Stačí kliknout na nadpis.

Další články, které jsem pro stránku ŽijÚspěšně.cz napsala, si můžete přečíst tady.

MEMODO - velkoobchod solární technikou

Zažila jsem příjemnou spolupráci se solárním e-shopem Memodo, kterému jsem nejprve zrevidovala všechny webové texty. Přesvědčit se můžete zde.

Veletrh Intersolar 2022

Blogový článek publikovaný 18. května 2022

Servisní podpora Memodo

Úprava rozhovoru s technikem Memodo

Memodo workshop

Blogový článek o úspěšném energetickém workshopu.

Nová zelená úsporám 2022

Blogový článek o snižování energetické náročnosti obytných budov.

ELMARCO - dodavatel zařízení na výrobu nanovláken

Pro společnost ELMARCO zpracovávám odborné články s kapkou odlehčení, aby jim porozuměl i vzdělaný laik. 

Nanovlákna jsou technologií budoucnosti

Blogový článek o atraktivitě nanovláken a o tom, kde pomáhají.

Vývoj funkčních oděvů

Potenciál nanovláken ve vývoji funkčních (sportovních) oděvů